Drogocenna błyskotka – najdroższy kask na świecie

Kask to bezdyskusyjnie obowiązkowe wyposażenie każdego narciarza na stoku. Każdy po prostu musi go mieć, od tego zależy nasze bezpieczeństwo. Niektórzy jak wiadomo lubią się wyróżniać i błyszczeć wśród tłumu. Dzięki poniżej przedstawionemu kaskowi, każdy z nas mógłby zdobyć sławę na stoku, zobaczcie!

Taki kask, to niezwykła błyskotka. Został wysadzony kamieniami Swarovskiego, pochodzi z edycji Crystograph Bogner Titan Edition. Byłby świetnym pomysłem na prezent gwiazdkowy dla osoby z grubym portfelem. Taka błyskotka, to koszt ponad 19.900 $. Ta cena sprawia, że na taki wydatek mogą sobie pozwolić jedynie najbogatsi miłośnicy białego szaleństwa. Projektant i wykonawca kasku to Patria Kwon. W kasku znajduje się 20000 kryształów Swarovskiego.

Źródło: http://luxatic.com/

Źródło: http://luxatic.com/

Sam pomysł na takie ozdobienie kasku nam się podoba, jednak czy osoba będąca nim obdarowana odważy się wyjechać z tak drogocennym prezentem na stok? Przecież podczas użytkowania mógłby się trochę zniszczyć. Owszem, kask jest bardzo dobrze zbudowany, problem leży w tych drobnych kryształkach, czy z tego zimna nie odpadną?

Co myślicie o takim gwiazdkowym prezencie?

Skomentuj post

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *