Koszt zakupu nart/snowbordu

Nawet amatorskie uprawianie tego sportu nie należy do najtańszych rozrywek, dlatego też jeszcze do niedawna uchodził on za elitarny sport. Jednak z roku na rok przybywa coraz więcej wielbicieli jazdy na nartach i desce.

źródło: pixabay.com

Nowa deska bądź nowa para nart to koszt 1500 zł. Ten wydatek możemy obniżyć, jeżeli zdecydujemy się na zakup używanego sprzętu, nawet jeżeli jesteśmy w stanie przeznaczyć więcej na sprzęt czasami lepiej kupić używany , aby zobaczyć jaki rodzaj jest dla nas najlepszych. Ceny w miarę dobrego używanego sprzętu zaczynają się od 500 złotych.

Kiedy zdecydujemy się na używany sprzęt, musimy go dokładnie sprawdzić, tak aby mieć pewność, że będzie nam on służył dłużej niż tylko jeden sezon. W używanym sprzęcie nie powinny znajdować się duże dziury, rysy w ślizgu – dolna część nart lub deski.

Wyposażając się na narty, nie możemy zapomnieć o wiązaniach. Koszt nowego wiązania to wydatek około 700 złotych, natomiast używanych od 300 zł. Jedną z rzeczy, na jakiej nie warto oszczędzać, są buty, w tym wypadku lepiej kupić nowe. Dobranie idealnych butów to podstawa, to właśnie ich wygoda przekłada się na komfortową i satysfakcjonującą jazdę. Najtańsze buty to koszt około 700 złotych.

źródło: pixabay.com

Osoby, które dopiero zaczynają i chcą dowiedzieć się, czy narty są sportem właśnie dla nich, powinny na początek wyłożyć nartę bądź deskę, koszt takiego rozwiązania to około 250 złotych.

Źródło: fakt.pl

Skomentuj post

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *