Ośrodek narciarski w Austrii na wyciągnięcie ręki, czyli Ski Amadé

Ski Amadé ma do zaoferowania 760 km ośnieżonych tras i 270 wyciągów, a więc nawet bardzo szybcy narciarze nie będą mieli tutaj czasu na nudę.

ski Amade

źródło: alterra.cc

Jeżeli to, co już wiecie, jest dla Was nie wystarczające, to zapewne fakt 714 kilometrów tras biegowych zapewni wam dodatkową atrakcję. Także po aktywnym dniu na stoku nie będziecie się nudzić. Ci najbardziej zmęczeni i szukający relaksu znajdą go w światowej sławy wodach mineralnych w Bad Gastein. Ski Amadé to komfortowe połączenie 5 regionów narciarskich, które tworzą drugi co do wielkości ośrodek narciarski w Europie. Gwarancje udanego wyjazdu zapewniają regiony Salzburgersportwelt, Schladming – Dachstein, Gastein, Grossarltal i Hochkönig oraz 25 innych ośrodków.

Narciarze, snowboardziści oraz turyści z Polski wybierają ten ośrodek szczególnie ze względu na fakt, że jest najbliżej położonym regionem alpejskim. Do Flachu, czy Schladmin z południowego-zachodu Polski możemy dojechać już w 6,5h.

Dodatkowo w regionie znajdziemy doskonale przygotowane trasy o wszystkich stopniach trudności, co powoduje, że w regionie odnajdą się nawet najbardziej doświadczeni narciarze. Do dyspozycji mamy:

  • 275 km tras niebieskich
  • 390 km tras czerwonych
  • 95 km tras czarnych
  • 90 wyciągów krzesełkowych
  • 47 wyciągów gondolowych
  • 81 orczyków
  • 52 wyciągi dla początkujących
Ośrodek narciarski w Austrii na wyciągnięcie ręki, czyli Ski Amadé

źródło: filzmoos.at

Nie wierzysz nam? Skorzystaj z oferty austria-na-narty.pl i przekonaj się sam co czeka na Ciebie w Ski Amadé.

Aby wyciągi sprawnie funkcjonowały, a trasy były odpowiednio przygotowane, dba 1900 pracowników kolei liniowych oraz 4500 armatek śnieżnych. Ponad 90% regionu Ski Amadé podlega naśnieżaniu, czyli około 684 km wszystkich tras. W całym regionie regionalnie inwestują się w jakość usługi i gwarancje naśnieżenia, dzięki czemu sezon trwa tutaj od listopada aż do Wielkanocy.

Ski Amadé to także świetne miejsce dla narciarzy znajdą się tutaj dla nich snowparki, trasy z przeszkodami oraz oferty dla amatorów freeride’u. Na amatorów freestyle’u zapewne zrobią wrażenie rynny, poręcze, boksy oraz skocznie. Dla nich nie jest ważny perfekcyjny zakręt, ale przezwyciężenie siły ciążenia lub szusowania po nieodkrytych zboczach. Tutaj znajdzie się także miejsce dla miłośników freestyle’u oraz freeridingu. 13 snowparków oraz tras z przeszkodami, które wyposażone są w skocznie, muldy czy rynny typu half-pippe oraz wiele innych.

Skomentuj post

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *